24.09.2023    

Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Zwardoniu

Rok szkolny 2014/2015

Rok szkolny 2014/2015

  Przyrzeczenie klas pierwszych  szkoły podstawowej odbyło się 9 października 2014r. Uroczystość przyjęcia w poczet pełnoprawnych uczniów szkoły miała niezwykle doniosły charakter. Świadkami składanego przyrzeczenia byli nie tylko starsi uczniowie szkoły, nauczyciele czy rodzice, ale także przedstawiciele władz gminnych: p. Kazimierz Fujak - Wójt Gminy Rajcza oraz p. Dariusz Płoskonka - Przewodniczący Rady Gminy.
 Po uroczystości wszyscy spotkali się pzy słodkim poczęstunku. 
   Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 - serdecznie witamy pierwszoklasistów
  Od czerwca w naszej szkole realizowany jest projekt: Gady. Poznaj - Nie zabijaj.
Więcej na ten temat w Zakładce    
 


 Wykaz podręczników dopuszczonych do użytku szkolnego w roku szkolnym 2014/2015
Podręczniki dla uczniów klasy pierwszej będą ostępne we wrześniu 2014r. 

Więcej o tym w zakładce SKKT 

 

 
 

Dzień Babci i Dziadka, czyli obchodzony był w tym roku jako Dzień Seniora, gdyż na wspólne spotkanie zaprosiliśny nie tylko nasze babcie i dziaków.
 
12

Młodzież gimnazjum uczestniczyła w projekcie unijnym W drodze do szkolnych sukcesów. W ramach tego projektu odbyło się szereg wycieczek edukacyjnych.
 
12

22 lutego młodzież Zespołu Szkół w Zwardoniu rywalizowała w Mistrzostwach w narciarstwie alpejskim. Zawody udało się zorganizować po raz kolejny dzięki uprzejmości Państwa Anny i Adama Fiedorów, którzy udostępnili wyciąg "Orawcowa" Na zwycięzców w poszczególnych kategoriach czekały puchary, a na wszystkich uczestników imprezy - pamiątkowe dyplomy. Wszyscy świetnie się bawili. 
 

 

Święto Rodziców - apel w wykonaniu klasy III
Cały rok szkolny uczniowie zbierali nakrętki.